Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

image1 image1 image1

Św. Mikołaj 2018

6 grudnia wszystkie Bursantki wraz z siostrami spotkały się, by uczcić wspomnienie św. Mikołaja. Na początku s.Rachel zaprosiła zebranych na krótki film obrazujący życie św. Mikołaja, w którym wybrzmiała jego dobroć. Stał się on także zachętą do naśladowania św. Mikołaja w dzieleniu się sobą z innymi, bo to czyni nas szczęśliwymi. Następnie aniołki rozdały prezenty dziewczynom, które kolejno, według szkół, wychodziły na scenę i powtarzały refren znanej piosenki: "Prawda jest, prawda jest, że św. Mikołaj dobry jest.." 

2019  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates